Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tanácsolnátok? Hova...

Mit tanácsolnátok? Hova menjek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
A sorrendet nem tudom eldönteni(egyetemi felvételi). Debrecen van a legközelebb hozzám így a debreceni egyetemre szerettem volna mindig us járni de az utóbbi időben pest is megtetszett.(Orvosi egyetem egyébkent) Debrecenbe sok osztálytársam megy így tuti jól éreznem magam csak pesten szerintem több lehetőség van(pl szórakozás,kiállítások, stb) csak pesten nem ismernék senkit és félek hogy rosszul éreznem magam.

2019. okt. 6. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Dbben is annyi helyre mehetsz bulizni, hogy nem tudod majd fejben tartani. Kiállításokkal sem áll rosszul, szóval ezek miatt ne aggódj.
2019. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha pestre mész ott is hidd el, hogy nagyon hamar összefogsz ismerkedni új emberekkel! Ha valamelyik tetszik, akkor ne emiatt tántorítson el, emlékszem énis gólyatáborban, első 1-2 félévben ismertem meg rengeteg új embert, pedig nem is volt senki ismerősöm ott. Szórakozás alatt nem tudom mit értesz, kocsmák az országban hála a jó istennek mindenhol vannak, vidéki nagyobb városokkal összehasonlítva pestet, buliból a fővárosban lesz több, változatosabb. (Ezzel semmi baj nincs, hiszen pesten általában 10x többen laknak, mint más nagyobb városokban, mint például szeged) Neked kell tudni hogy mit szeretsz, én miskolcról mentem szegedre, ott zavart hogy 2-3 nagyobb klub volt és nem voltak úgy “nyitva” mindig, aztán átjelentkeztem pestre, ahol meg imádom hogy bármikor van szabadidőm vagy kedvem bulizni, akkor a stílusomnak megfelelő helyet megtalálom (az itt megismert barátaimmal, akiket ugye így “később csatlakozva” ismertem meg) és később is tudok enni mert nem 22kor zár be minden étterem. DE ez az én véleményem/tapasztalom, neked kell tudni hogy neked vannak-e ilyen “igényeid” vagy sem. Max kipróbálod és átjelentkezel ha nem tetszik.
2019. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!