Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, akinek megenged...

Van itt olyan, akinek megengedték, hogy otthagyja az egyetemet, főleg, ha nem ment?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 04:54
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én otthagytam a szakot ami nagyon nem ment, majd átmentem másikra. De érdekes hogy tiszteletben lett tartva a döntésem, tudtommal ez az alap, főleg ha már 18 elmúlt az ember.
2019. okt. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Első válaszoló, valóban jól tudod, egy életképes ember, aki képes önálló gondolatokat alkotni és mások utasítgatásai ellenére függetlenül cselekedni, ki tud irakozni az egyetemről, ha nagyon nem megy neki.

Csakhogy szegény kérdező kb. minden egyes nap felteszi ezt a kérdést.

Kb. annyit kell tudni róla, hogy a szülei néha verik, mert nem engedik kiiratkozni a gyereküket az egyetemről, nem is beszélnek vele semmiről, csak az egyetemről.

1-2 naponta mindig megjelenik gyakorin ezzel a problémával, amit MI nem tudunk megoldani.

Talpra kell állni, senki nem tart pisztolyt a fejéhez, hogy maradjon otthon a begyöpösödött szüleivel.

Le kell lépni, otthagyni az egyetemet(ha nem megy) és el kell kezdeni dolgozni.

2019. okt. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Normális helyeken lehet "alap", hogy van saját akaratod.


Ahhoz rengeteg pénz, biztos munkahely, lakhatás kell, meg valaki aki melletted áll. Nekem nincs. Meg rengeteg bátorság, hogy soha többet vissza se nézz...

2019. okt. 10. 06:03
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Akkor járjál csak be szépen az egyetemre.
2019. okt. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Hat akkor keress munkat


Amugy en masfel ev kuzdes utan "hagyhattam" ott :D de meg mindig megy az okoskodas, hogy majd megbanom meg stb. De ezeket mar megtanultam elengedni a fulem mellett:)


Most dolgozom es rajottem mit akarok csinalni. Ha masfel evvel korabban rajovok, mar magamnak dolgoznek, nem masnak.... Szoval idopocsekolas volt az egyetem.

2019. okt. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem hagyod ott, itt mit vársz, hogy # naponta megkérdezed ugyanezt... Nőjj matt fel
2019. okt. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Nálad is alap. Csak fel kell nőni. Munkát keresni és egy szobát kivenni. Ez kb. 1 hónap szervezést igényel. Nőjj fel!
2019. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kértem engedélyt. 20 éves voltam, eldöntöttem, minden papírt elintéztem, otthon csak közöltem (persze egy nagy zokogós beszélgetés közben), hogy ez van. Nem megy, nem akarom már.

Amikor mindent lepapíroztam, összeszedtem magam és pótfelvételivel jelentkeztem egy helyi főiskolára.

2019. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!