Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biológia emelt szintű érettség...

Biológia emelt szintű érettségire melyik mozaikos könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Utánanéztem interneten, és sokféle mozaikos biológia könyv van, mely az emelt szintű érettségire készít fel. Saját tapasztalatok alapján megtudnátok mondani, hogy melyek a legjobbak? (Ha lehet, linkeljétek be légyszi a könyvet)

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2019. okt. 25. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


Az az érettségire felkészítő könyv nekem nem jött be, mert csak vázlatosan halad. Sokkal többet ér, ha kinyomtatod szépen az érettségi követelményeket és témánként haladsz sorba, nézed hozzá a könyvet.


Egyébként még a Maxim kiadó könyveit is ajánlom:


[link]


[link]


És még a Scolar kiadótól:


[link]


[link]


[link]

2019. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

És a három fajta közül melyek a legjobbak? Megrendelni nem tudom őket, mert külföldi vagyok. Tudod esetleg, hogy melyik könyvesboltban tudnám őket beszerezni?

2019. okt. 26. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A mozaikosokat akár a honlapon(mozaik.hu) vagy egyéb tankönybes boltból, a többit pedig szinte bármelyik könyváruház weboldaláról (libri, líra stb.) meg tudod rendelni!
2019. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!