Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi egyetemen (ÁOK) nektek...

Orvosi egyetemen (ÁOK) nektek hány éves a legidősebb évfolyamtársatok?

Figyelt kérdés
Közel 40 vagyok, és évekkel 40 felett lennék mire felvételiznék, jelenleg erős dilemma fázisában vagyok (hogy miért ezt, és miért ilyenkor, nagyon hosszú lenne elmesélni, de a fejembe vettem - egyébként "normál" életkorban jártam már pár évet, anno jól is ment). Nyilván egy kissé röhejes lehet Magyarországon ez, mert nem megszokott ekkora korkülönbség, mondjuk egy nyugaton lévő egyetemhez képest. Kilógni mindig is szerettem a sorból, az nem gond. Kicsit feltérképezném, ha írnátok példát, mégis milyen mértékben elvetemült életkor ez hozzá. Úgy érzem a képességeim továbbra is megvannak. Ha döntöttem, még lesz elég sok kérdésem :)
2019. okt. 26. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Tudom off, de mégis passzol ide: 76 évesen kapta jogi diplomáját a bácsi. [link]

Szóval, a korod ne legyen akadály. :)

2019. okt. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Harmadéven volt egy 44 éves csoporttársam
2019. okt. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem a PTE-n volt egy 60 valahanyeves orvostanhallgato, olvastam rola nem reg. En a fogorvosira fogok jelentkezni, most 30 vagyok, mire felkeszulok leszek 31-32, ha nem vesznek fel elsore meg tobb.
2019. okt. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!