Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Marczibány...

Mi a véleményetek a Marczibányi téri Kodály iskoláról?

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? A legalja az, ahogy a gyerekekkel bánnak ott.
2019. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Általános szörnyű, a gimi viszont erős és elképesztően jó hangulatú! A tanárok jók, hozzáértőek, szuper jó!
2020. jan. 16. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ugyanazok a tanárok, mint felsőben (és az őrült igazgatónő sem tüsténkedik sokat), akkor meglehet. ;)
2020. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én most vagyok ott 7.-es, első óta oda járok. Alsóban még tűrhető, de felsőben borzalmas, a gimi meg a legalja. Biztos, hogy majd nem maradok ott. Az igazgató hatalom hajhász, nem szereti a gyerekeket. A kórusban pedig csak protekció által lehet bekerülni. Az osztályok rosszak, utálják egymást, senki se tart ôssze
2020. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én utálom ahogy szinte minden osztálytársam.
2020. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én most leszek 7.-es és nagyon szeretem...

Furcsa a fenti válaszokat olvasni, mert nekem nagyon bejött. A tanárainkat is szeretem meg az osztálytársaimat is. Az igazgatónővel nem sok tapasztalatom van, mert rádiós vagyok, ezért nem tanított. Én alsóban utáltam, nem szerettem az osztályfőnököt, az osztályt, de felsőben összekovácsolódott az osztály, és akit felsőbe kaptunk osztályfőnök, őt is nagyon szeretjük. Szerintem a rádiós kórusba nem protekció alapján lehet bekerülni. A kodályos kórus nem tudom milyen.

2020. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En tavaly voltam 0.os ott (most vagyok 9.es) en nagyon szeretem. Altalanosban nemetet tanultam ezert nem tudtam angolul, de mostmar teljesen jol beszelem a nyelvet. Az en osztalyom nagyon jo, de ugy latom, hogy a tobbi sem rossz, nekunk nagyon jo az osztaly közösség is. Nekem a tanarok szimpatikusak nem tudom, hogy a tobbi kommentelonek mi a gondja (persze nem minden tanar olyan pfuuuu, de jo, de nem borzasztoak).
2021. nov. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!