Milyen a Lévay?

Figyelt kérdés

Igazából annyira nem vagyok oda a hittanért és a vallásos dolgokért , ezer is kérdezem szerintetek milyen.


Létszives tapasztalatból írjatok ,ne azért ,mert


-Jaj én Földeses vagyok ezért a Lévayi szar


Mert erre már láttam több példát is.



2019. nov. 10. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Én irinyis voltam, szóval a Lèvay szar.
2019. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
74%
Nem láttam még a lévay gimihez hasonlót sem. Kisfiam 6 osztàlyost kezdett ott. Magas szintű oktatás, fegyelem, emellett jókedvű, kiegyensúlyozott gyerekek járnak oda. Nagyon jó a közösség és nem kerül többe mint bármelyik másik gimi. Digitális képzés, uszoda, kiváló a konyha... szóval csak jót tudok róla. Ellenben igen, hittan van, de hisz refi gimi, legyen is 😊 de nem minden nap és azt is “rugalmas” formában oktatják, a gyerekek kedvenc órái 😊
2019. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 x0 ***** válasza:

Betanista: a református egyházon belüli szekta. Oda jártam 2 évet. Ugyanúgy vannak agresszív diákok mint máshol, semmivel se különbek.


Minden hétfőn reggel hétkezdő istentisztelet, kötelező. Hittan, imádkozás, konformáció, egyenruha kötelező. Olyanok vannak hogy 22 óra után nem lehetsz az utcán egyedül, ha máshoz költözöl kell az iskola hozzájárulása, stb. Szóval fanatikus vadvallásos. Mivel máshova felvettek, fegyelmi nélkül kirúgtak: beírták a bizonyítványba hogy a felvétel miatt töröltek. Apám a betanisták fő ellensége, megakadályozta hogy Miskolc-Felsővárosban betanista lelkipásztor legyen: pedig csak 1 jelentkező volt a meghalt lelkipásztor helyére! Ő a Lévayban hittantanár is volt. Valami Szilágyi Zoltán név rémlik, nem biztos. Tudtommal az igazgató is betanista.

2023. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 x0 ***** válasza:
A nevet felejtsétek el, valószínűleg apám haverja, az elhunyt lelkipásztor vezetékneve, aki engem is keresztelt, és a helyére jelentkező keresztneve, akit egyetlen jelentkezőként elutasítottak, nagy részben épp apám miatt. Az igazgató azért tűnik betanistának mert sok betanista haverja van, mondjuk az Zoltán nevű betanista lelkipásztor. Meg ugye az iskola is betanista.
2023. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!