Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Személyes véleményeket kérnék...

Személyes véleményeket kérnék az orvosi egyetemekről. Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Főleg a SOTE, a szegedi és a pécsi orvosi szak érdekelne, sajnos Debrecen engem nem vonz annyira. Tudom hogy mindegyiken ugyanolyan nagas szintű a képzés, ebből a szempontból ninvs nagy különbség, így főleg személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Melyik helyen milyen a közösség, koleszok, a városban mennyire jellemző az egyetemi élet, minden ilyesmi érdekel:)

2019. nov. 24. 23:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%

De akkor te még kaptál indokot,hogy ne gyere Debrecennel.:D Én kifejtem Pécset,erre úgy le lettem húzva...

Valami hígagyú barom lepontozgat minket.:D

Mindjárt kisírom magamat a Sobottámnak.

2019. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Debrecen lenne a legmesszebb tőled (gondolom), de így is gondold át, általában előbb van Pécsnél, a 2. meg Szeged szokott lenni. Sajnos a pontokat sose lehet tudni és szerintem jobb mindet megjelölni, később lehet variálni.


Egyébként szerintem Debrecen nagyszerű város és a klinika + egyetem, nagyerdő része nagyon szép. Nem tudom, hogy a többi vidéki orvosin hogy vannak az épületek, csak Pesten tudom, hogy utazgatni kell. Debrecenben az egész egy kampuszon van, max sétálni kell.

Debrecen mellett szól szerintem a Kossuth Koli is, ami megint csak a kampuszon van és nagyon szépen felújított, modern (TV-vel :D). Azt történetesen tudom, hogy a szegedi kolikkal köszönőviszonyban sincs, illetve Pécsett is csak talán 2 felújított kolesz van. Hozzáteszem, Debrecen többi kolija nincs ilyen jó állapotban (kivéve a Campus, ami kicsit messzebb van, de busszal 5-7 perc), a Markusovszky se (amiben a legtöbb a medikus).

Ezt csak azért írom, mert szerintem a lakhatásnak is szempontnak kell lennie és nekem nem mindegy, hogy 3-4 fős 1 mosdó/folyosó vagy 2 fős en suite szobában lakom.

2019. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!