Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valakinek van tapasztalata az...

Valakinek van tapasztalata az ELTE TTK érettségi előkészítőjével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Orvosira készülök, biológiából szeretnék előkészítőre járni jövőre, a kémiát meg magántanárral csinálom. Az ELTE és a SOTE között vacillálok. A SOTÉ-sről sok jót hallottam már, illetve, mivel ott szeretnék tanulni, kézenfekvőnek tűnne, viszont ha most jelentkezek az ELTÉ-sre, akkor lényegesen tudnánk spórolni az áron, illetve az ő oldalukon részletesebb tájékoztatás is van az egész menetéről, ami szimpatikusabbá teszi. Az ELTÉ-s így 75e-be kerülne, a SOTÉ-s 96e-be, de ehhez az kell, hogy június végéig döntsek. A szüleim azt mondják, hogy mindkettőre van pénzünk, de eleve iszonyatos kiadásokkal fog járni a végzős év. Szóval, ha valaki tudna bármi jót mondani az ELTE tanfolyamáról, az sokat javítana mindenen. :)

2015. máj. 25. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
én kémiát csináltam ott,de nekem nem tetszett, viszont van egy másik a Trefortban ez az ELTE gyakorlósulija én itt bioszoztam és iszonyat jó volt,és 69ezer volt egy évre 100 óra. A tanár pedig Sollymos Miklós hozzá menj ha esetleg akarsz.
2015. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia! én is voltam az ELTE biosz felkészítőjén.

Úgy mentem oda, hogy 0 volt a biosz tudásom, és szerintem nekem így nem segített! Olyan inkább, mint valami nagy ismétlés. Az jó, hogy sok a feladat, és a tanárnő nagyon jól magyaráz, de sajnos mivel nekem nem volt háttértudásom, így kevés volt nekem..:(

Ha viszont van valamennyi háttértudásod, akkor menj szerintem mindenkppen!:)

2015. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :) Egyes, a Trefort nagyon jó ötlet, és az ár az eddigi legjobb, szerintem meg is nézem, és hátha... :)


Kettes, háát, háttértudásom van, legalábbis elvben elég jó vagyok bioszból (nem egózásból, csak kamu lenne azt mondani, hogy nem, meg hogy semmi a tudásom, mert mindenhol azt mondják, hogy jól állok, és ebben azért van meló, és örülök is neki, mondjuk a nyolcvan százalékos emelthez még mindig semmi, szóval max félúton vagyok, és jövőre még jobban rá kellene pakolnom), de tényleg jobb lenne valami olyan, ami nem csak ismétlés, mert ha valamit nem tudok, akkor azt ott nem fogom megérteni, a többit meg igazából tök ingyen megtanulhatom otthon, meg a bioszfakton (plusz jövőre akarok a tagozatosok faktjára is járni, csak ez nincs lezsírozva).


Nekem eddig úgy tűnik, hogy nem egy nagy főnyeremény az ELTE előkészítő, de persze lehet, hogy tévedek. Megnézem a Trefortot szerintem, és ha valakinek van hozzáfűznivalója, ne kíméljen. :)

2015. máj. 27. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tényleg nagyon ajánlom a trefortot én nem vagyok valami okos de az írásbelim szerintem most 70 körül lett tavaly pedig 45 és akkor is készültem...
2015. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, hát ha most hetven lett, tuti okos vagy azért. :) Köszi neked is, akkor megnézem a Trefortot.
2015. máj. 28. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Fél évre is lehet

menni ?

2018. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!