Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak akkor, ha kész...

Mit csináljak akkor, ha kész TDK terveim vannak, folyamatosan zajló kérdőívezéssel/kutatásokkal és már eredményeim is vannak, de egy tanár sem akar témavezetőm lenni, vagy segíteni bármiben?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy egy 10 kérdéses emailből 1-re adnak választ, az is kitérő. Lehet ezt egyedül is végigvinni? Egyszerre többel is lehet nevezni?

2019. nov. 26. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem tartják elég nagyra, és azért utasítanak el?

Személyesen is próbáltad?

2019. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez a sztori nekem bűzlik... Vagy kamu kérdés, vagy valami nincs rendben. Tudod, hogy TDK témának a megadottak közül kell választani? Illetve érdemes megkeresni az adott karon azt, aki a TDK-val foglalkozik, és ő fog neked tanárt adni. (Legalábbis nálunk (BME) így van)


Illetve lehet hogy büdös vagy, vagy stréber, és azért szarnak le, pedig TDK-zni pont az olyanok szokták, szóval nem értem

Majd írj egy komit hogy mi lett

2019. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ja és a TDK már elmúlt (november elején) a következő csak a tavaszi félévben lesz, ahhoz ki sincsenek osztva a témák


-előző voltam

2019. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy elavult a dolog, viszont a TDK dolgozatok témáját nem a tanárok adják. Ez a lényeg benne.
2020. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
BCE-n tavasszal van a TDK szezon, szóval nem elavult a kérdése. Szerintem addig kell "zaklatni" a tanárokat, amíg nem válaszolnak.
2020. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!