Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az iskola köteles elfogadni...

Az iskola köteles elfogadni az orvosi igazolásomat?

Figyelt kérdés
Szombaton lesz a szalagavatóm és azt mondták h nem lehet hiányozni ma és holnap sem mivel próbálni kell és nem fognak el fogadni igazolást ha valaki hiányzik. És én nem fogok tancolni stb csak az osztállyal fogok énekelni közösen De mi már elég régóta próbáltunk tudom a szöveget is és mindent.. Már multheten hiányoztam mert mandula gyulladásom volt ezen a héten is itthon kellett volna maradnom de nem tettem mivel mondták h kotelezo menni. De ma rosszabbul lettem mint voltam eddig ezért haza szerettem volna jönni. Szoltam is az osztalyfonoknek h engedjen haza mert szombatig nem leszek így jobban.azt Mondta szóljak az igazgatónak szóltam is de nem akart haza engedni hiába látta rajtam hogy nem vagyok jól. Lázas is voltam. De én haza jottem és valószínű Holnap sem megyek es lesz orvosi igazolasom. Meg tehetik azt h nem fogadják el holott tenyleg betegség miatt maradok itthon? Ha nem fogják elfogadni Mit csinaljak ? Ui.: az igazgató azt mondta max akkor lehet menni haza ha a szülő be jön . A szüleim dolgoztak és sztem 18 evesen Nincs erre szükség...

2019. dec. 5. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De utálom az ilyen zsarolásokat ezekkel a műmájer előadásokkal kapcsolatban -.-“

El kell fogadniuk egy sz.ros szalagavató próba idejére. Nincs olyan, hogy nem.

2019. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Délután van a próba, nem fedi egyik óratokat sem?

Akkor még igazolás sem kell, nem tudják beírni igazolatlan órának.

2019. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem délután volt a próba hanem utolsó 3ban de holnap pl egész nap.
2019. dec. 5. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen kötelesek elfogadni az orvosi igazolást.
2019. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

El kell fogadniuk. Ha énekelni kell és fáj a torkod ne okoskodjon, hanem engedjen haza.

Jobbulást.

2019. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A szalagavató alapjában egy nem kötelező esemény. Igazolással sem kéne szarakodni. Amennyiben a próba nem iskolaidőben van (amikor amúgy óráid lennének), akkor bent sem tarthatnak. Ha pedig óráid lennének, csak próbáltok rajta, akkor el kell fogadniuk az orvosi igazolást, mint bármelyik tanítási napon.
2019. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kell menned az fontosabb, mint a hülyesèg. Azt írtad tudsz mindent. Beviszed az igazolást, ha elfogadjàk elfogadjàk, ha nem, nem. Nem lesz belőle semmi. Mit képzelnek?
2019. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!