Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a legnehezebb tárgy a...

Mi a legnehezebb tárgy a Gyógyszerészetin? Mire kell a legtöbbet tanulni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok melyek a legszivatósabb tárgyak a Gytk-n? Miből kellett akár többször is mennetek?

#tanulás #GYTK #Gyógyászerész
2019. dec. 7. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a biokémia. Eszméletlen tömény a tananyag, velünk már közölték is az első órán, hogy elő se vegyük egyik könyvet sem, mert egyik sem elég, és csak az előadást tanuljuk. Az előadás ábrák tömkelege, alig egy szöveg rajta, így ez valóban nagyon megnehezítette a tanulást. Több zh is volt, a molekuláris biológia-bikém1-bikém2-s zh-kból egy bizonyos átlagos el kellett érni, hogy ki tudd váltani a szigorlat előtti írásbelit. Szigorlaton szóbeli, előtte még beugró, ha valamit nem tudsz, már kiraknak. Tételhúzás, többet is kell, mindet tudni kell legalább 2-esre, és itt a kettes azt jelenti, hogy MINDENT tudsz, és mindent JÓL, a többi már az, hogy adod elő, mennyire kapcsolódnak a dolgok egymáshoz (ez nyilván attól is függ, mennyire érdekel, mennyire látod át, mennyire korán kezdtel el tanulni). Nem ritka, hogy ezt sokadjára csinálja meg valaki.
2019. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen a szerves kémiát szidják nagyon.
2019. dec. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, az biztos, higy egyik kémia sem könnyű. Én a szerves I.-II.-vel szìvtam sokat! :D
2019. dec. 15. 07:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeged - gyógyszerhatástan, szoptatás a köbön. :)
2019. dec. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!