Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szoktatok úgy szóbeli vizsgára...

Szoktatok úgy szóbeli vizsgára menni, hogy csak a tételek felét tanuljátok meg? Nem jó stratégia ez egy értelmetlen magolós tárgynál?

Figyelt kérdés
3 vizsgalehetőség van, ha mondjuk 2x is a másik feléből kapsz tételt, akkor a 3.-ra már meg kell tanulni az összeset (vagy kockáztatni mégegyet). Nem tudom egy tanár mit reagál ha 2x is azt mondod, hogy nem tudsz semmit mondani, még nem próbáltam ilyet.
2019. dec. 13. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Inkább szánd rá az időt és tanuld meg. Rövid a vizsgaidőszak, ha két vizsgát ellősz 50% tudással, nem lesz már elég idő arra, hogy behozd a lemaradást. Inkább hagyd ki az elsőt, tanuld meg, aztán vizsgázz második alkalommal 100%-os tudással.
2019. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Necces. :D Jártam úgy, hogy a 12 tételből 5-öt tudtam és pont azt kaptam, amit szerettem volna.
2019. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából ez az egy vizsgám van már csak erre a vizsgaidőszakra, de nagyon nem bírom magamat rávenni 60 tétel megtanulására, ezért gondoltam a kockáztatásra
2019. dec. 13. 16:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez most bejött
2019. dec. 19. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!