Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Miskolci Egyetem...

Milyen a Miskolci Egyetem gépészmérnöki msc képzése? Lehet írni a bsc-ről is, milyenek a tanárok, milyen a hangulat, a színvonal?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék menni, voltam már nyílt napon is és nagyon szimpatikus volt. Milyenek a hétköznapok? Mennyire valósul meg az a sok jó dolog, amiről szó volt nyílt napon a mindennapokban? Sokat ér a diplomájuk, ugye?

2019. dec. 15. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Úgy látom még csak most szeretnél ide jelentkezni és igazán édes hogy msc-ről kérdezel, de tedd a lécet egyelőre a bsc-re, azt is csak a 20% tudja teljesíteni időben. A hétköznapok nem rosszak, kivéve ha zh heteid vannak meg a vizsgaidőszak is borzalmas, de túl lehet élni. Aki nem képes elviselni a nagy stresszt az otthagyja.Nem tudom mi volt nyílt napon nem tudok nyilatkozni, de természetesen piacképes jó diplomát ad kézhez, érdemes ide jönni, csak vedd nagyon komolyan, főleg az elején.
2019. dec. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

,,Úgy látom még csak most szeretnél ide jelentkezni és igazán édes hogy msc-ről kérdezel, de tedd a lécet egyelőre a bsc-re, azt is csak a 20% tudja teljesíteni időben."


Tévedsz, már nemsokára meglesz a BSc. Azért kérdezem, mert egyetemet szeretnék váltani, és a miskolci van kinézve.

2019. dec. 18. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!