Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minor alapozó tárgyakat van...

Minor alapozó tárgyakat van lehetőség valahogyan megkerülni?

Figyelt kérdés

ELTE BTK-n orosz minort szerettem volna felvenni, most vagyok elsőéves, de mint kiderült már első félévben is kellett volna járnom minor alapozóra, mert csak úgy vehetem fel majd a minort harmadik félévtől. Második félévben csak minor alapozó 2. indul, amit értelemszerűen nem tudok felvenni, mert nem csináltam meg az elsőt...


Kicsit frusztráló ez a dolog, mert honnan kellett volna tudnom már idén szeptemberben, hogy jövő szeptembertől majd mit akarok tanulni?

3 éves képzésen vagyok, tehát csúsztatni egy évet nem tudom a minort, vagy legalábbis nem lenne sok értelme.


2019. dec. 21. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod tanulni az anyagot még februárig, kérd meg az oktatót, hogy hirdessen elővizsgát. A regisztrációs héten egyetlen dobásod lesz levizsgázni, ha az sikerül a tárgy teljesített státuszba kerül és felvehetsz bármit amihez az kell. De a tárgyért járó kredit a 2. félévbe fog beszámítani. Már ha van erre ott lehetőség, mert nem biztos, hogy van.
2019. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!