Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van arra szabály, hogy a...

Van arra szabály, hogy a Tanszékeknek hány nap alatt kell a neptunba beírni az eredményeket?

Figyelt kérdés

Az egyik tanszék dec. 16-ra mondta, hogy közzéteszi az eredményeket. Ezt már szeptemberben mondták, hogy így lesz, így gondoltam ők nagyon pontosak lesznek. Azóta semmi hír felőlük.

Egy másik Tanszék vizsgája dec. 19-én volt. Én nem vizsgáztam akkor, mert nem tudtam felvenni azt az időpontot, de barátaim igen. Még mindig nem tudnak róla semmit. Most megértem, hogy még nem került be, de ez a Tanszék eddig is nagyon lassan közölte velünk a zh-k eredményeit. Nekem csak az utolsó előtti időpontra lett helyem, egy héttel az utolsó előtt. Akkor is ugyanúgy sok dolgozatot kell majd kijavítaniuk, mi van, ha a következő időpontig nem közlik az eredményt?


2019. dec. 27. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Házirendet és hasonlókat érdemes elolvasni vagy ha lesz már tanulmányi osztály, akkor őket felhívni. Nálunk mindig nagyon segítőkészek voltak.
2019. dec. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg van rá szabály, az más kérdés, hogy van, aki sz*rik rá.
2019. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tanulmányi és vizsgaszabályzatban le van van írva, iskolánként eltérő lehet.

Nálunk pl. szóbelit aznap, írásbelit 3 munkanapon belül kell beírniuk. De így is van olyan tanár, aki mindig csúszik vele 1-2 munkanapot

2019. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ennyit találtam a szabályzatban:

"A vizsgáztató az értékelést követően köteles két munkanapon belül a NEPTUN rendszerbe illetve leckekönyvbe a megfelelő érdemjegyet bevezetni."

"Az érdemjegy határidőre történő bejegyzésének és pontos rögzítésének a

felelőssége a vizsgáztatót terheli."

Szóval semmi konkrét sincs meghatározva.

2019. dec. 27. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!