Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondanátok nekem Pécsi ill....

Mondanátok nekem Pécsi ill. Kaposvári iskolákat ahol okj-s képzés folyik nappali tagozaton?

Figyelt kérdés

Összevissza kerestem már hogy hol milyen okj-s képzés van.

De nem találok semmi jót.

Már nemt tudom mihez kezdjek.

Össze vagyok zavarodva.

Eddig úgy volt egyetemre megyek de ez most nem lehetséges ezért gyorsan találnom kell egy okj-s képzést de lasan kifutok az időből:(


2010. júl. 21. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Kaposváron ott a TIT, amit annyira nem ajánlok. Mellette a LIA, és a Magyar Üzletemberképző Akadémia. Az utóbbi kettőtől jókat mondanak az ismijeim. Adok linkeket:

[link]

[link]

Illetve még a középsulikban is vannak OKJ-s képzések néhol. Közgazban hallottam párról, de nem voltam közgazos, így arról pontosan nem tudok. :)

2010. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

A LIA-t már néztem és jó is lenne csak ott is van egy kis gubanc...

2010. júl. 21. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!