Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE Apáczai Csere János...

Az ELTE Apáczai Csere János Gimnáziumba hány pontos matek írásbelivel lehet bejutni?

Figyelt kérdés

A természettudományos tagozatokra gondolok, ahol felezik a magyar pontjait. Nyilván nem pontos számra vagyok kíváncsi, hanem hogy titeket hány ponttal vettek fel?

Köszönöm a válaszokat?



2020. jan. 9. 19:20
 1/5 A kérdező kommentje:
*a kérdőjel a végén véletlen
2020. jan. 9. 22:58
 2/5 bbmarta ***** válasza:
80+-os írásbelivel már biztosan behívnak szóbelizni.Persze fontos, hogy a matekod nagyon jól sikerüljön, 40 pont fölé jó lenne megírni. felvi.hu-n fent vannak az elmúlt évek behívási, felvételi ponthatárai!
2020. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bbmarta ***** válasza:
Bocs, itt a link, ahol szét tudsz nézni! [link]
2020. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. jan. 12. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is Apáczais vagyok, az osztályomban van olyan akit 70valamennyi (talán 72) ponttal vettek fel, de ahhoz egy nagyon erős és magabiztos szóbeli kellett. Szóval ha 80 fölött megírod akkor már nagyon jó esélyed van. Hajrá:)
2020. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!