Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE-HHK állami légiközlekedési...

NKE-HHK állami légiközlekedési szak lányként?

Figyelt kérdés

Szerintetek lányként mennyivel lenne nehezebb, illetve szoktak egyáltalán lenni?

Egy nap nagyjából hány óra van és meddig tart, vagy ez mindenkinek más?

Alapkiképzésen mire lehet számítani?



2020. jan. 9. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alapkiképzés nagyon egyszerű, lányként ugyanolyan nehéz lesz, és vannak. Hétfőn szerdán kettőig van óra, kedden csütörtökön négyig kell bent lenni
2020. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont olyan nehéz lányként, hogy ha viszonylag fitt vagy akkor röhögve végig lehet nyomni.


Tanulni kell sokat majd.


2-ig 4-ig 6-ig szoktak orák lenni, változó.


Alapkik meg.... Vigyáznak hogy nehogy véletlen feljelentse őket valaki szóval lofsz.

2020. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincsen hatig óránk, tanulni nem kell sokat, mármint középsulihoz képest max, de más egyetemekhez képest szerintem nagyon egyszerű. Maga a tanulnivaló, mert tanulni viszont a katonai szarsagok miatt nem lesz annyi időd
2020. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányként is lehetsz szinte bármi, szóval ez ne tartson vissza! Én is az NKE-re megyek, és picit félek az alapkiképzéstől, de edzek, és menni fog. Ha eddig sportoltál akkor te jobb helyzetben vagy! Beszélgettem sok NKE-ssel, és hidd el, egész sok lány van. Óra maximum 4-5-ig van általában.
2020. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hhk-n vagyok, pilótán, ráadásul lány is vagyok :D


Nálunk most a században kb.25-30 lány van, a légiközlekedésen egész magas szokott lenni a lányok aránya.


Egy nap 2-ig van óra általában, plusz szoktak lenni általában kedden és csütörtökön katonai foglalkozások, ezek 4-ig tartanak. A nagyobb szopás, hogy 5:30-tól igazából legalább 2-ig, de sokszor 4-ig el van foglalva az ember, ez azért elég megterhelő.


Nálunk például most 18 kötelező tantárgy lesz, más szakon ez 12. Így nekünk például egyáltalán nincsenek lyukasaink sem.


Alapkikepzes nem vészes. Alap fizikum kell, de ugye ez kézenfekvő. Fuss sokat, arra szükség lesz :D Nálunk ugye 6 hetes volt, általában délelőtt órák voltak, délután alaki, esetleg tesi. Semmi vészes.

2020. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az előző felett járok eggyel, annyit megjegyzek, hogy oké 18 tantárgy, ebből 2-3 nullakredites, de kb. átrugdosnak rajta. A matek tud nehéz lenni, a fizika is, de én voltam más egyetemen. Nagyon könnyű ahhoz képest
2020. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és ha valaki kevésbé jó fizikumú? én mostanában sokat gondolkozok rajta, hogy nagyon érdekelne az nke állami légiközlekedés szak, de nem igazán tudom, hogy ha pl a fizikai felmérésen az elején átmegyek, akkor ahhoz képest mennyivel lesz nehezebb, mennyire várják el, hogy arra az egyetemre csak jó fizikummal menjen az ember? még csak 11.-ek vagyok, lány
márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!