Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pte gazdaságinformatika...

Pte gazdaságinformatika képzés milyen?

Figyelt kérdés
Hallottam h a PTE muszaki szakok eleg gyengek es van olyan hely ahol nem fogadjak el az itt szerzett diplomat. Ezert kerdezem hogy van e valaki aki itt vegzett es hogy mik a tapasztalatok.

2020. jan. 10. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szemináriumon krumplisalátát csináltunk
2020. jan. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vodafonelive ***** válasza:
Még középiskolában is ezt mondták a tanárok, mert az 2000-es évek elején volt egy pici botrány ami rossz hírűvé tette az iskolát. “Állítólag” volt ilyen hirdetés is, ezt egy olyan volt munkatársam mondta aki 17 éve végzett ott. De azt hozzáteszem, hogy akik ott végeznek mérnökit(én is ott végeztem) köszönik szépen, van állásuk és a ~90-95% a pályáján van amit végeztek akár Magyarországon, akár külföldön.
2020. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!