Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Járműmérnök alapképzésre csak...

Járműmérnök alapképzésre csak egy emelt szintű angollal felvesznek?

Figyelt kérdés
matek angol irodalom történelem villamosipar és elektronikábol érettségizek és csak angolból tudnék emelt szintet csinálni. GAMF-ra vagy Győrbe a Széchenyibe jelentkeznék egyébként

2020. jan. 13. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán felvesznek. 280 a ponthatár még államin is. (Széchenyi Egyetemen legalábbis, ott néztem meg. )
2020. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem ezt mert ugye vannak olyan szakok amiken megvan szabva hogy mibol kell emelt szint
2020. jan. 13. 16:21
 3/4 A kérdező kommentje:
és én nem egy szakirányú tantárgyból tennék emelt szintű vizsgát hanem angolból
2020. jan. 13. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem a követelményeket is: matematika és

biológia v. fizika v. informatika v. kémia v. egy ágazati szakmai érettségi vizsgatárgy v. egy ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgy v. egy szakmai előkészítő vizsgatárgy (legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni)


Tehát az angolt mégsem fogadják el akkor:/

2020. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!