Utál a tanár? 17/F

Figyelt kérdés

Azért utál a tanár, mert a saját osztályára úgy tekint mint a gyermekeire, és én összejöttem az egyik lánnyal onnan.

Egyszerűen oknélküli beszólásokat tesz az osztály előtt, kifiguráz, butának állít be,teljesen bunkó és lekezelő.Csak velem. Nem tudják ezek a 0empátiával rendelkező tanárok, hogy mekkora lelki törést tud adni a diáknak egy ilyen, és hogy a sulin kívül lehetnek más problémák is attól mert valaki fiatal.. Ha szólnék az igazgatónak, nem történne semmi, csak jobban megutálna.. Ez gusztustalan.?


2020. jan. 16. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szard le. Csak nevesd ki, ha kifiguráz. Mutasd azt, hogy kicsit sem érdekelnek a szemétkedései. Így meg fogja unni. Igazgatóhoz szerintem ne menj, úgysem rúgja ki és csak te jársz szarul (tanar diák között mindig a diák húzza a rövidebbet konfliktus esetén). Én csak mosolyognék, amikor kifiguráz, a többiek meg úgyis tudják, hogy nem vagy buta, nem?
2020. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudják, csak mégis.. Van olyan hogy eleve nagyon rossz napom van, elég érzékeny is vagyok a nememhez képest, és egy egy ilyen beszólassal eltudja rontani az egész napom, illetve néha úgy vagyok hogy felállok és mondom hogy a jó k*** anya**t, de nem éri meg, majd megprobalok nem figyelni rá.
2020. jan. 16. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Te szegény... :D

Nekem volt 10-ben egy kémia tanárom, aki azt ordította nekem minden órán, hogy "Takarodj vissza oda ahol születtél, te mocskos migráns!" :D Hozzáteszem itt születtem, és félig magyar vagyok(nem roma vagyok, nem arab, nem török, a apukám is európai). Ja, és emiatt majdnem meg is buktatott. Azt mondta, hogy én úgy jöttem az országba, hogy ráztam a kerítést Röszkénél. :D

Engedd el, nem lehet sajnos őket sehol jelenteni, mert még te szívod meg.

2020. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!