Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MSc felvételi vizsga mennyire...

MSc felvételi vizsga mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Van ahol a BSc-s szakdogam kell bemutatni, van ahol tételek vannak. Olyan szakokat is megjelöltem amikre átmehetek de kreditelismeressel csak. Ott mennyire fognak szívatni? Vagy úgy általánosságban? Eleve sajnos vannak olyan tételek amikrol tudom hogy semmit nem tanultam alapkepzesen. Nyilvan valamit valahonnan ki tudok rá nézni, de akik ugyanazt a BSct csináltak nyilván jobban tudják ezeket. Ráadásul a szakdogam csak a saját szakomhoz kötődik, tehat semmi szakmait nem tudnak úgymond kérdezni a felvételin belőle a másik fajta MScn. Akkor engem mar alapból kiszórnak ilyenkor vagy keves pontot kapok?
2020. jan. 17. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel az egyetem "fejpénzt" kap utánad, nem érdekük, hogy bárkit is kiszórjanak. Alapvetően ezek inkább "elbeszélgetések", arra kíváncsiak, milyen a személyiséged, mennyire vagy talpraesett, vannak-e önálló gondolataid, milyen a megfigyelőképességed, tudsz-e önállóan kikövetkeztetni dolgokat stb.
2020. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!