Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 78 pont körüli írásbelivel...

78 pont körüli írásbelivel behívhatnak, esetleg felvehetnek meg a Karinthy Frigyes Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy volt már hasonló kérdés, viszont az régebbi évekhez kapcsolódott, szeretném tudni, hogy 2020-ban lehet e lehetőségem oda menni.

Azt is tudom, hogy nem lett jó, és nem is vagyok rá büszke, viszont az az álomsuli, és nagyon szeretnék oda bekerülni.

Milyenek az esélyeim?



2020. jan. 19. 23:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen, behívtak, a hozott pontok 50,a szóbeli 47, az írásbeli 81,igy 178.
2020. márc. 11. 08:19
 12/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltatoka kérdésemre, segítettetek, es érdeklődtetek meg utána is. Nagyon jól esett minden segítség!! 🤗❤️
2020. márc. 11. 20:47
 13/21 A kérdező kommentje:
És* még*
2020. márc. 11. 20:48
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Ezzel szerintem biztos bent vagy! Azt megkérdezhetem, végül hány ponttól hívták be a diákokat szóbelire? Csak kíváncsiságból, és azért, mert te a 78 (ami végül ezek szerint 81) pontoddal aggódtál miatta, pedig nekem már a 78 is elég jó eredménynek tűnt.
2020. márc. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Elvileg mindenkit behívtak, igazából én sem tudom, hogy pontosan milyen határ van.

Másik kéttannyelvűnél hallottam, hogy az írásbeli és a hozott talán 108 a minimum, de ez a gimnázium korlátja.

Szerintem mindenkit behívtak. ☺️

2020. márc. 13. 08:19
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! ❤️🤗
2020. márc. 13. 08:20
 17/21 anonim ***** válasza:
Hali. Nálunk nem mindenkit hívtak be. Engem nyolcvannal simán, barátnőmet is 88-cal, de másik két ismerősömet 66-tal és hatvannal már nem🤷🏽‍♀️(mind kitünőek vagyunk).
2020. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Szia. Azta, ezt nem tudtam. Nézegettem ilyen régebbi kérdéseket, ott is azt írták, hogí mindenkit behívnak, azt hittem idén is így van...:O

Amúgy ide jelentkeztél elsőnek?

2020. márc. 31. 12:38
 19/21 anonim ***** válasza:
Eredetileg igen, de nekem nagyon nem jött be. Az előkészítők nagyon jó hangulatuk voltak, de azt szűrtem le, hogy ha érted, akkor érted, ha nem, akkor nem, senkit sem érdekel. Szóbelin meg nagyon bunkók voltak velem. Ezért nem melette döntöttem. Most úgy néz ki hogy DNG-s leszek😍 Eggyáltalán nem bántam meg, rengeteg pozitívat hallottam róla, és tudom mindennek van rossz oldala, de sokkal kevesebb negatívat olvastam róla mint Karinthyról:(
2020. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

En arról a suliról még nem is hallottam! Mondjuk valószínűleg azért, mert nem környékbeli vagyok... 😅

Biztos jó suli, sok sikert a továbbiakban!!🥰

2020. ápr. 2. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!