Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit csinalnatok a helyembem?

Ti mit csinalnatok a helyembem?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna a Corvinusra menni,de most hogy corvinus osztondij lesz,valamint ugye eleg magas 3,8 as atlag kell meg 46 kredit ahhoz hogy kovetkezo evben is megtartsd az osztondijat,elegge elbizonytalanodtam.Erdemes meg igy is megjelolni,vagy elso helyre jelolni,vagy inkabb Elte Gti-jeloljem elsonek.

2020. jan. 24. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
22%

Nem vagyok otthon a Corvinusos témában, de milyen adatokat adtál meg? A kormányrendelet alapján reál szakokon 3,0, humán szakokon 3,25(?)nek kell lennie az átlagnak ahhoz, hogy ne kerülj át fizetősre. Honnan jött a 3,8?

Kreditnek is 2 félév alatt kell lennie 36nak.

Ha ez valami speckó Corvinus tanulmányi ösztöndíj, akkor nem tudom mi a rendje, nem tudok segíteni.

2020. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!