Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki közületek jár pszicholó...

Valaki közületek jár pszichológia szakra? (Főleg ELTE-sek érdekelnének, de igazából bárki írhat)?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a szakkal kapcsolatban, vélemények, tanácsok.

Szeretitek a szakot, sok a követelmény?

Illetve, ami a leginkább érdekelne, hogy ti hogyan jutottatok be. Mikből emelteztetek, milyen eredményeitek voltak?

18 éves vagyok, és engem is ez a szak érdekel, viszont szükségem lenne a segítségre.

Előre is köszönöm a válaszokat.:)



2020. jan. 30. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
én már az vagyok egy ideje. és miért érdekel? ez a legfőbb kérdés. a többi csak a kellék.
2020. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért, mert jelentekeznem kell, és jó lenne pár példát látni arra, hogy ki hogyan érte el azt a magast ponthatárt.
2020. jan. 30. 23:33
 3/4 spok ***** válasza:
Szia! Én károlis vagyok, de nagyon szívesen válaszolok a kérdéseidre. Nagy különbségek azért nincsenek az egyetemek között, de a szakkal kapcsolatban szerintem adhatok kimerítő válaszokat. Egyébként én is most fogok felvételizni mesterképzésre, szintén az ELTÉ-re. :)
2020. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Elte pszichós vagyok, angol emelt 91%, töri emelt 81%, és a közepek is jók voltak, így jutottam be. :) Szeretem a szakot, de ez a félév nem lesz egy leányálom. Mondjuk nem is panaszkodom, mert tanulni jöttem ide. Szólj, ha még van kérdésed.
2020. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!