Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Nemes Nagy Ágnes...

Milyen a Nemes Nagy Ágnes Gimnázium?

Figyelt kérdés
Mennyire nyomják meg? Más tantágyakat nagyon megnyomják? Átszeretnék iratkozni 3,67 az átlagom és egészségügyin vagyok... A tánc az életem.Tavaly a központim 47 pontos lett..Hogyan juthatok be szóbelire? Mit kell bemutatnom? Énekelnem kell? Vagy verset mondanom? Esetleg tánc koreográfiát kell bemutatnom?Mennyi az esélye annak hogy felvesznek? Előre is köszönöm..

2020. febr. 3. 11:05
 1/2 anonim válasza:
Szia! A weboldalon egyébként minden fent van, de akkor leírom. Engem a dráma érdekel. Táncra az érettségi tantárgyak (nyelvtan,irodalom,töri,matek,idegen nyelv) 7. évvégi és 8.félévi osztályzatok összegének a fele számít (összesen 25 pontot kaphatsz erre). Kérned kell a háziorvosodtól egy pályaalkalmassági orvosi igazolást. Egy 2 perces saját táncetűdöt kell bemutatnod, 3 dalt (ajánlom figyelmedbe a népdalokat), 1 vers vagy prózarészlet,1-2 oldalas portfólió benne egy fotó és a hozott memoriterek és az orvosi alkalmassági igazolás. KIHANGSÚLYOZOM, hogy a szóbelire jelentkezni kell(!) szóval ha tényleg komolyan gondolod akkor menj a weboldalra (www.nemesgimi.hu) és jelentkezz a táncművészeti tagozat alkalmassági vizsgájára FEBRUÁR 17.-éig.! Sok sikert!!!!!
2020. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Ultraliberális.

2. Ismerek sok fiatalt, akik ott tanultak. Közös jellemzőjük, hogy nagyon eredetinek és okosnak és szépnek és felvilágosultnak tartják magukat, de egyiket se vették fel semmilyen felsőoktatási intézménybe.

2020. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!