Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Halmozottan hátrányos helyzetű...

Halmozottan hátrányos helyzetű vagyok, érni fog engem kiközösítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most lesz az érettségi, nagyon jó tanuló vagyok, emellett halmozottan hátrányos helyzetű, így egy kb. 20 plusz pontot kapnék az érettségi pontszámításnál a két emeltem és a nyelvvizsgám mellett. Így be is jutnék akár állami ösztöndíjas képzésekre. Az lenne a kérdésem, hogy ezt tudni fogja valaki, hogy ez miatt vagyok bent? Az adataim hova kerülnek be, számon lesz tartva? Nem akarom hogy ez miatt hátrány, vagy lenézés érjen.

Válaszaitok előre is köszönöm!



2020. febr. 5. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Csak az fog tudni róla, akinek elmondod a szájaddal.

Egyébként a középiskola és az egyetem merőben másként működik, például nem ugyanazzal a 30+ emberrel leszel összezárva egész nap, így a „klikkesedés” sem annyira nagy tényező.

2020. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg jogosan kapod a pontot hiszen olyan hátránnyal készülsz az erettsegire ami indokolja ezt a pontot. Aki ezzel kötözködik erre egyértelmű szabályok vannak hogy jar, hiszen a halmozottan hátrányos helyzetű vagy tehát nehezebb dolgod van mint sok esetben másoknak. Legyél magadra inkább büszke hogy így is egyetemre mész.

Ott erről senki nem tud es egy egyetemista normális esetben nem klikkesedik, vagy is én nem tapasztaltam a szakomon. Rettentően elfogadóak es toleránsak.

Sok sikert a tanulmányaidhoz :)

2020. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Maximum 100 plusz pontot vihetsz, ha 2 emelted van, akkor azzal ki is maxolod, a többire nem fogsz kapni. Ezt azért írom, mert jó, ha így számolsz, és nem ringatod magad abban a hitben, hogy több pluszpont is járhat.

(Egyébként hhh-ra 40 pont jár, hh-ra pesig 20)


Senki se fogja tudni, sehova se kerül be.

2020. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!