Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

A győri Széchenyi I. Egyetemen milyen színvonalú a Mesterképzés NAPPALI tagozaton?

Erről az egyetemről a levelező mesterképzésekről sajnos nem hallottam jó véleményeket. Ezért érdekelne, hátha a nappali tagozaton jobb az oktatás.

Keress kérdéseket hasonló témákban: mesterszak, mesterképzés, MSc, MSc képzés, Széchenyi, Széchenyi István Egyetem

febr. 14. 23:01  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szolnoki Széchényi Istvàni Gimnázium (szig) nyelvi előkészítő szak (nyek)?
Mesterképzésnél való jelentkezést, ezt hogy kell érteni? Többi lent.
Műszaki Menedzser BSc után Gépészmérnöki MSc levelezőn?
Miben különböznek a következő egyetemeken a mérnökinfó szakok levelezőn? Kinek mi a véleménye róluk? Széchenyi István Egyetem Szegedi Tudományegyetem Neumann János Egyetem Dunaújvárosi Egyetem
A Széchenyi István Egyetem Gazdaságtudomanyi Kar mesterszakaira érdemes jelentkezni?
A győri Széchenyi István Egyetem Gépészmérnök MSc levelezősön mennyire nehéz?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!