Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek normális ha...

Szerintetek normális ha haszontalannak érzem magam?

Figyelt kérdés

18vagyok,érettségi előtt állok,mégis úgy érzem,hogy túlbecsültem magam. Félévkor az eredményein szépek voltak,minden tantárgyból ötös lettem,viszont azóta írtunk próbaérettségit,amik néhány jegyemet lehúzták elég szépen négyesre. Ez az első,ami miatt magam alatt vagyok. Emellett az,hogy a próbaérettségik,amiket írtam magyarból például hármasra sikerült (hozzáteszem 20emberből 18hármas és két négyes született). Ez is borzasztóan aggasztó és rengeteget sírtam már miatta (igen,tudom,hogy ez nem segít).

Emellett pedig a nyelvvizsgám is sikertelen lett,(még a 40%ot sem értem el komplexen) amin igazából annyira nem vagyok meglepődve,mert elképesztően nehéz volt és mellette még érettségire készülök,mellesleg 2tantárgyból emelt szinten. Jelentkeztem egyetemre is , viszont egyre jobban úgy érzem,hogy semmi keresnivalóm ott és esélyem sincs bekerülni. A mai napon tettem egy sikeres dajkavizsgát,de ezen kívül úgy érzem semmi hasznom nincsen. Sokat sírtam emiatt,ami megint kiemelem,hogy tudom,hogy nem segít,de egyszerűen az,hogy halmozom a csalódásokat csak pánikra ad okot és borzasztóan érzem magam miatta.


2020. márc. 10. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs Nálad ! Fejet lehajtani fogakat összeszorítani és tanulni készülni az érettségire , felvételire ! Csak erre koncentrálj és sikerülni fog! Érződik , hogy elszánt vagy jobbat akarsz ez nem baj ! Hajrá !!!
2020. márc. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!