Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A koronavírus hatással lehet...

A koronavírus hatással lehet az érettségikre?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy halasszák e, vagy valamilyen különleges módon bonyolítják le.

2020. márc. 11. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván! Ha bezárják az iskolákat, akkor vagy újra kell járnod az évet, vagy ha elhalasztják az érettségiket egy évet csúszol, főleg, ha külföldre jelentkeztél volna, mivel NEM fog megvárni a külföldi egyetem-főiskola. De lehet, hogy itthon sem!
2020. márc. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen hatással lehet, mint az élet minden területére.

Hogy milyen hatással, azt egyelőre még a kormány sem tudja, ezért senki más sem tudja.

Aki tutibiztosra megmondja, hogy mi lesz, az csak osztja az észt. A huhogók örülnek, hogy lehet huhogni.

Az is lehet, hogy minden azaz eredeti rendben zajlik. Egyelőre erre utal, hogy a kormány nem engedi bezárni az iskolákat.


Találgatni fölösleges, most a legtöbb, amit tehetsz, hogy tanulsz.

2020. márc. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért kezdj el szépen tanulni. Addig még bármi lehet, de ha az utolsó napig vársz, hogy hátha elhalasztják, akkor szarban leszel, ha mégsem. Ha meg bezárják az iskolákat is, rengeteg időd lesz tanulni, abból nem lesz hátrányod. De szerintem addig azért oldódni fog a dolog.
2020. márc. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Osztrák ismerős ma mondta, náluk jövő szerdán zárnak be a sulik, és nagyon valószínű, elhalasztják az érettségit. De még konkrétabb infó nincs erről.
2020. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ütemterv szerint haladok a tanulással, de azért nem lenne rossz egy plusz hónap sem, hogy minél többet lehessen ismételni. Nyilván nem alapozok erre, csak kíváncsi voltam.
2020. márc. 12. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!