Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lesz így idén érettségi...

Hogyan lesz így idén érettségi vizsga szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Mi csak most tartunk a tételek felénél. József Attiláról és Örkényről pl.nem is hallottam.

Gáz tudom. Főleg a történelem, semmi állampolgári ismereteket nem vettünk. Szóval majd bújom a netet. Még így is azt mondom hogy legyen megtartva. Maximum több napra leosztva, hogy ne legyünk sokan.

2020. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Skypeon
2020. márc. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 Nekünk is van még új anyag, töriből még szóbeli tételek is alig vannak..Nem is ez a baj..De a matekot hogy tanítják így mondjuk meg!?Mert mondjuk a magyart megtanulod,de ezt érteni is kéne..


Én nagyon örülnék ha idén tudnék érettségizni így is..

2020. márc. 13. 23:21
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Aki nem tud felkészülni az érettségire magától az ne is tegyen érettségit, hiszen egyetemen úgyis kibukik majd, máshoz meg hasztalan.
2020. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Leülsz, kidolgozod magadnak.....
2020. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Nekunk egyetemen lesz tavoktatas, es az ertheto, hogy itt "panikol" az ember, mert ezt meg kell tanitani. Gyakorlati orak vannak. De aki tortenelmet es Jozsef Attilat magatol nem tud, ott bajok vannak.
2020. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Azért matekból ilyenkor már nem adnak le új anyagot. Tavaly érettségiztem, februártól fogva már csak ismételtünk. De egyébként interneten abból is minden szépen le van vezetve példákkal, szóval nem lehetetlen.
2020. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Minden ember értékes, másrészt meg nem piszkos a munka, ha az ember nem tanul tovább.

Jelenleg egyet lehet hogy kitöltjük az előző évi feladatsorokat.. v. Kiválóak a kidolgozott érettségis könyvek.

Matekból nekem segített, bár a jövő héten lett volna számonkérés.

2020. márc. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Bocsánat hogy félreértelmezhetően sikerült megfogalmaznom a mondanivalóm.


De, az érettséginek egyetlen egy haszna van. Ezzel tudsz bejutni a felsőoktatásba.


Na, ha már itt, a "felvételinél" gondok akadnak, lehet értelmetlen az egész számodra.

2020. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Tisztában vagyok a képességeimmel, ezért tanulok szakmát amivel megtalálom a helyem.
2020. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!