Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lesz így idén érettségi...

Hogyan lesz így idén érettségi vizsga szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 23:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Off. Matekra úgy készüljetek, hogy minnél több feladatsort megoldotok. Akár párba is állhattok valakivel, mindketten csináltok egy-evy feladatsort (neten van rengeteg feladat megoldással) és kicserélitek, megoldjátok a másikét. A lényeg, hogy minnél többet gyakoroljátok. Én annó az első ilyen gyakorló feladatsort ( úgy volt felépítve mint egy érettségi) 55pontra írtam, a tényleges érettségim 90 pont lett. Csak így készültem.
2020. márc. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
Én külföldről mennék haza emeltezni. Ha le lesznek zárva a határok, vagy 2 hét karantén lesz a hazajövőknek, akkor bukom a vizsgát, a díjat, a rengeteg időt amit felkészüléssel töltöttem, és a felvételit is.
2020. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem valahogy csak lesz érettségi...

Kedves utolsó nagyon sajnálom, remélem sikerül hazajönnöd!

2020. márc. 14. 09:49
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
#12: Az érettségi május 4-én kezdődik. Azelőtt két héttel kell hazajönnöd, és otthon lenned, hogy mehess. Sajnos lehet, hogy döntened kell a munkád és az érettségid között.
2020. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Márciusban már nem új tananyagot kell venni, hanem ismételni. Magyart és törit otthon leulsz kidolgozod, de a tanár is fog hozza anyagot kuldeni vagy esetleg kidolgozott tételt amit szépen leulsz és beseggelsz. Matekbol szinten vannak feladatsorok, amúgy felveszi videóra ahogy megold egy egy példát és azok alapján meg fogod tudni csinálni. Nyitottnak kell lenni és szorgalmasnak. A ti érdeketek h jól sikerüljön az érettségi. Úgy veszem észre ez majd többeknek ok lesz arra, ha rosszul sikerul lehessen kit hibáztatni... holott lehet csak lusták voltak készülni
2020. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 16. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!