Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik sulit válasszam? :/

Purple Girl kérdése:

Melyik sulit válasszam? :/

Figyelt kérdés

Van a Talentum:

Tatán van, magasszintű angol és német tanítás. Grafikusnak megyek oda, kis helyiség, de nem annyira szimpatikus. Kb. 25-30 perc alatt érek be a suliba busszal, vissza is ennyi.


Van a Launai:

Neszmélyen van, a Duna part mellett, grafikus iskola, egyházi iskola, (meg vagyok keresztelve, de nem vagyok hívő) évente 4 szer kell templomot látogatni. Otthonos iskola, nagyon szimpatikus, reggel Isten szónoklat van, nekem (nyíltnap) az is nagyon tetszett. Kb. másfél óra busszal, vissza fele is ennyi. A mostani osztálytársam, egyik nagyon jó haverom is oda megy, viszont a Talentumba semmi ismerősöm nem megy.


Melyiket válasszam? Nem tudok dönteni :(



2020. márc. 15. 14:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, annyit lehagytam, hogy a Launaiban is magasszintű a nyelvoktatás! :D
2020. márc. 15. 14:10
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt, ez egyébben?

Az élet iskoláját.

2020. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kehidakustány.
2020. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ezt te már eldöntötted szerintem. A szimpatikusabba menj.
2020. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, hogy mind a két iskola külön féle okok miatt szimpatikus.
2020. márc. 15. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át több szempont alapján, hogy melyikben éreznéd jobban magad, hol tudnád elképzelni a következő 4-5 évedet. Amelyik szimpatikusabb az elképzelt valóságban, oda menj :)
2020. márc. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként szerintem a Talentumre voksolok, meg elfelejtettem meg említeni, hogy a Talentumban van ösztöndíj, a Launaiban nincs. Meg ha Tatára megyek a Talentumba, a szerelmem is közelebb lesz <3 :)
2020. márc. 17. 08:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kezecske nektek!
2020. márc. 17. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!