Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudok tenni, hogy Google...

Mit tudok tenni, hogy Google classroomban nem csináltam meg két feladatot, azaz nem mentem be órára és erre két elégtelent kaptam?

Figyelt kérdés
A tanár szerint a jelenlegi helyzetben elégtelent kapok nem igazolatlant.
2020. ápr. 8. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb majd megcsinálod. Mégis mit tudnál tenni?
2020. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
meg is érdemled
2020. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se tudsz tenni és az egyes is jogos. Esetleg majd kijavítod.


Kijárási korlátozás és otthoni tanulással egybekötött digitális tanrend van. Miért nem mentél be?

2020. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
A tanár adhat házihiányra/órai munkára is egyest, ha úgy gondolja. Kérj elnézést és érdeklődj hogy tudsz-e valahogy javítani, például ajánld fel hogy csinálsz valami plusz feladatot. Ha a tanár erre nem ad lehetőséget, akkor pedig innentől figyelj oda és igyekezz kijavítani a következő jegyeiddel. Nem hiszem hogy a tanár emiatt direkt kiszúrna veled, ha látja hogy innentől igyekszel javítani.
2020. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!