Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mekkora az esélye,...

Szerintetek mekkora az esélye, hogy olyan esszétéma legyen idén, ami még soha nem volt? (Emelt töri)

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki az összes eddigi esszétémát átnézi,szerintetek mekkora annak az esélye,hogy olyan lesz idén esszétémaként,ami sosem volt még érettségin?

2020. ápr. 11. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ötvenezerszer feltenni a kérdést??? Ülj le s tanulj, ne a gykt nyomjad.
2020. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma még nem tettem fel kérdést,és nem is találtam ugyanilyen kérdést,különben nem tettem volna fel.Ha valaki tud a kérdésre válaszolni és nem kötekedni azt nagyon szépen megköszönöm.
2020. ápr. 11. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem ezt kérdeztem,hanem,hogy ha az eddig összes előfordult esszétémát átnézem,mekkora az esélye,hogy egyik sem lesz benne idén,tehát,hogy egy teljesen új témát kapunk,ami eddig még nem volt.
2020. ápr. 11. 21:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint,hogy az eddig valaha előfordultak közül egyik sem lesz benne,na:D
2020. ápr. 11. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem érdemes erre alapozni.
2020. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
10 esszé közül kell választani és biztos nem lesz olyan hogy egyik sem volt még soha a tízből. Viszont nagy valószínűséggel sok trianonos téma lesz a sima feladatoknál és az esszéknél is tekintve hogy 100. évfordulója van. Ez az én véleményem ne kövezzetek meg kérlek.
2020. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!