Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Erettsegi de meg azt se tudom...

Erettsegi de meg azt se tudom melyik suliba lesz?

Figyelt kérdés
Mar apr15 van es meg mindig semmi info az erettsegirol, es vegeztem mar csak felveteli miatt emelteznek es meg papirt se kaptam hogy hol lenne a vizsga ha lenne...ez szerintetek normalis?
2020. ápr. 15. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapja azt küldték, hogy április utolsó hetében értesítenek a helyszínről..
2020. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az normális, hogy már van érettségid, és nem tudod, mi a különbség a "suliba" és a "suliban" szavak között? Nagyon igénytelen az írásod ettől eltekintve is.
2020. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Telefonrol irtam walking dead nezese alatt, es alapvetoen sem erdekel a te velemenyed ;)
2020. ápr. 15. 13:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Az jo, en meg nem kaptam ertesitot :(
2020. ápr. 15. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve az érettsegi előtt 1 héttel küldték, hogy melyik iskolában lesz
2020. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jha ertem, koszi :) remeljuk ma mar lesz info a vizsgakrol
2020. ápr. 15. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális esetben most kéne érkeznie a behívónak érkeznie de a járvány miatt az egész érettségi kérdéses.
2020. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!