Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy marad az érettségi május 4-i kezdettel?

Figyelt kérdés

Értem én azt, hogy ez már eléggé végleges döntés, mégiscsak erősen megkérdőjelezhető, és ha arra gondolunk, hogy az iskolák bezárásánál még Orbán Viktor reggel a rádióban azt közölte, hogy nem lenne helyes döntés, hiszen rögtön véget érne a tanév, és a tanárokat fizetés nélküli szabadságra kellene küldeni, ahhoz képest este fél 10-kor bejelentette ennek pontosan az ellenkezőjét.

Szerintetek mennyi az esély rá, hogy ebben a jelenlegi szituációban is valahogy így fog ez történni?



2020. ápr. 20. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma volt órám az igazgatóhelyetessel, már berendezték a termeket, vettek nekünk maszkokat, és készül az időbeosztás, hogy kinek melyik bejáraton kell bemennie a 4 közül.

Szóval szerintem készülj arra, hogy meg lesz tartva.

2020. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy te is írod, nem lehet kiszámítani. :D


Számomra az a meredek, hogy hirtelen bejelentik, hogy május 3-án várható a járvány csúcspontja és ezzel egyidőben lazítanak a szabályokon, de még ráadásul az érettségit is elkezdik.

Én sosem értettem a politikát, de ez nekem már végképp sok.


Eddig azért nem akarták kitolni az érettségi idejét mondjuk például a szóbeli idejére, mert idáig azt hangoztatták, hogy akkor lesz a csúcs. Most meg mégis a csúcson akarják megtartani.


Valami bűzlik itt nekem. De őszintén én nem szeretném, ha még variálnának rajta. Pedig én csak kiegészítő vizsgát teszek (2 tárgyból), de már én is úgy vagyok vele, hogy ne játszanak az emberek idegeivel. Most már tartsák meg 4-től. A végzősök helyében végképp nem lennék, ahol full bizonytalanság van. Nekem a 2. hétre esik mindkét érettségi, így annak alakulásában az 1. hét sokat sejtető lesz ebből a szempontból. Ezzel szemben a végzősök talán még május 3-án is a körmüket fogják rágni, hogy "vajon holnap lesz-e kezdés". Aztán 2. nap meg azért lehet majd bizonytalanság, ha az 1. nap fejetlenség volt (nem mondom, hogy ez lesz, de ki tudja).

2020. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most már egyre kevesebb, miután Maruzsa is belengette, hogy változhat. Ilyet csak akkor tesznek, ha változtatni is akarnak.
2020. ápr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is biztosan változni fog,mert mégis vannak hírek,hogy értékelik az adatokat. Orbán meg most nagy népszerűségnek örvend ugyebár és gondolom ezt nem egy ellentmondó lépéssel szeretné fenntartani. Igazából szerintem mindegy (bár örülnék ugy 2 hét csúsztatásnak),csak ne május 3.án vasárnap jelentsék be,hanem legalább utolsó hét elején. Én ennyit kérek.
2020. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már akkor ne is jelentsék be. Gondolod, azért szeretnék Orbánt, ha az utolsó pillanatban változtatna?

Ha most jelentené be a változást, már az is aljas húzás lenne. Ne játszanak már ennyire az idegeinkkel.

2020. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!