Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Intézménylátogatási tilalom...

Intézménylátogatási tilalom az egyetemeken szerintetek meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
A kormány közölte,hogy május 4-én lazítani fog a szabályokon, szerintetek kinyithatnak az egyetemek és nem online lesznek a vizsgák?

2020. ápr. 24. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fixen nem, legtöbb ismerősömnél augusztusig kitolták a vizsgaidőszakot is.

Nálunk is minden szóbelit átraktak írásba vagy videóhíváson keresztül lesz. Meg pl. nálunk május 14.-ig van szorgalmi időszak, most arra a kb. másfél hétre a kollégistáknak visszacuccolni, szerintem felejtős.

2020. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, csak minket már ezzel ijesztgetnek,de sztem sem lenne ésszerű.
2020. ápr. 24. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk csak és kizárólag a záróvizsgák, zárószigorlatok lesznek kontakt módon megtartva a végzősöknek, hogy a diplomát ki tudják adni. Minden más vizsgát, számonkérést vagy a következő félévre tesznek, vagy online szóbeli vizsgaként ejtenek meg. Ez már el van döntve.
2020. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi konkrét nincsen. Annyit tudunk a tanároktól, hogy folyik az egyezkedés az egyetemen, hogy a vizsgák legyenek normálisan, a "hagyományos" módon megtartva. Eredmény és döntés viszont még nincsen. Személy szerint én nagyon örülnék neki, ha bemehetnénk és rendesen le tudnánk vizsgázni, mert nekem már a tököm tele van a távoktatással. Szerintem ennyi beszólást, csesztetést, meggyanúsítgatást stb., még életemben nem kaptam, mint ebben az időszakban. Az oktatás minősége rosszabb, a feladatok és követelmények jóval többet várnak tőlünk, a tanárok meg vannak hülyülve, nem bíznak a diákokban stb., szóval nekem nem hiányzik, hogy még a vizsgák is ilyenek legyenek.
2020. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ebből a szempontból nekem is elegem van a távoktatásból, viszont ahhoz, hogy ez mehessen a kolikat is ki kellene nyitni, mert sokan több 100km-re laknak az egyetemtől, ráadásul aki albiban lakott de felmondta az hova menjen 4 hétre, szóval nem hiszem , hogy szeptember előtt vissza menni logikus lenne
2020. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!