Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha tegyük fel a diákok év...

Ha tegyük fel a diákok év végi jegy alapján kapnak érettségit vizsga nélkül akkor én is megkapom?

Figyelt kérdés
Mert még nincs ilyen itt. De a rádióban hallottam hogy felmerült ez is. Ha ez megtörténne akkor én is megkaphatom? Én most nem vagyok diák már régóta. De van befejezett 12. Osztály. Sajnos csak ennyi lett meg régen. De ha most ők csak úgy megkapják vizsga nélkül év végi jegyre akkor én is követelhetem? Hisz akkor jogom van. Meg papir szerint is tudok annyit mint ők. Hisz ők se vizsgáznának le.

2020. ápr. 24. 14:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ha ez megtörténik biztos hogy én is követelni fogom. Akkor jár nekem is.
2020. ápr. 24. 14:12
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem lesz ilyen.
2020. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Szlovákia meg hollandia ott már ez van. Lehet itt is kitalálják. Aki nem fogadja el mert jobb jegyet akar csak az vizsgázna. Most hallottam.
2020. ápr. 24. 14:18
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiában nem számít a felvételinél az érettségi eredmény (Hollandiában nem tudom, de szerintem ott sem), itt viszont igen, úgyhogy ilyen nem lesz, az biztos. Jelentkeztél érettségire úgy egyáltalán bármikor? Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy képtelen voltál (és azóta is az vagy) megcsinálni egy érettségit, de azért kikövetelnéd magadnak...
2020. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A diákokról van szó itt is, te pedig nem vagy diák. Értelemszerűen ez még konkrétabban a 2019/20-as évben érettségizőket érintené, ami te szintén nem vagy. Biztos lehetsz benne, hogy ha hoznak egy ilyen engedményt vagy jogszabályt, ott olyan szigorúan körül lenne határolva a kivételezettek száma, hogy senki más ne nyerészkedhessen belőle, és nem lennél jogosult. Hiszen amikor te élhettél volna a lehetőséggel akkor nem tetted, most nem pottyan az öledbe egy államilag elismert bizonyítvány.
2020. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt ilyen nem lesz.

Meglesz tartva az érettségi májjs 4.től nemcsak az érettségi de szépen lassan kinyit minden stb... Visszaállítanak mindent szóval ez esélytelen, hogy kitalálják ezt amit te írsz.

2020. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Dehogynem simán jogosult lennék. Én is. Ez megkulonboztetes. Nem egyenlő bánásmód. Most attól hogy nem jelentkeztem be járna nekem is.
2020. ápr. 24. 14:31
 8/20 A kérdező kommentje:
Ők is nyerészkednek ennyi erővel. Aki most diák.
2020. ápr. 24. 14:32
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

“ Dehogynem simán jogosult lennék. ”


Magyarázd már el, hogy miért? :D

2020. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha alapból nem is jelentkeztél az érettségire neked nem jár. Ha jelentkeztél akkor lehet de mondom ITT meglesz tartva az érettségi!
2020. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!