Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha tegyük fel a diákok év...

Ha tegyük fel a diákok év végi jegy alapján kapnak érettségit vizsga nélkül akkor én is megkapom?

Figyelt kérdés
Mert még nincs ilyen itt. De a rádióban hallottam hogy felmerült ez is. Ha ez megtörténne akkor én is megkaphatom? Én most nem vagyok diák már régóta. De van befejezett 12. Osztály. Sajnos csak ennyi lett meg régen. De ha most ők csak úgy megkapják vizsga nélkül év végi jegyre akkor én is követelhetem? Hisz akkor jogom van. Meg papir szerint is tudok annyit mint ők. Hisz ők se vizsgáznának le.

2020. ápr. 24. 14:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Azert mert ők is erre ha kapnànak érettségit, akkor én is jogosult vagyok. Mert ők se érnek semmivel többet. Ha úgy tetszik. Ugyanaz van nekik is mint nekem.
2020. ápr. 24. 14:35
 12/20 A kérdező kommentje:
Szóval nem tettek le több mindent mint én. Ha ez megtörténik én is kovetelem. Nem nyugszom amig ide nem adjak.
2020. ápr. 24. 14:36
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem látom az összefüggést. Ők le akarnak vizsgázni 12-13 év tanulás után egy ilyen helyzetben is, te pedig nem vizsgáztál le amikor lehetett volna, és nem is szándékoztál a továbbiakban sem, csak tartod a markod.
2020. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

Adtál le érettségire való jelentkezési lapot? Ha igen akkor május 4.én mehetsz írásvelizni! Most mit nyafogsz itt? Elmondták, hogy itt nem lesz megajánlott jegy mert kell a felvételihez a pontszám.

Te ennyire nem tudod megérteni, hogy nem lesz megajánlott jegy se neked se senkinek!

2020. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
Amikor befejezted a 12 osztályt, jelentkezhettél volna érettségire, nem tetted. Nem állsz jogviszonyban egy oktatási intézménnyel sem, így nem vagy diák. Ráadásul már régota nem vagy az. Semmilyen jogon nem lehet ilyen követelésed, ne nevettesd már ki magad. Nem mások hibája, hogy képtelen vagy önerőből leérettségizni.
2020. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De ez most nem számít. Akkor irjanak be utolag kifizetem és adják ide.
2020. ápr. 24. 14:42
 17/20 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy te vagy az Obikám?

Tipikus Obelixes hőbörgés, hogy nem vitte semmire az életben, de neki minden jár. Mint amikor a munkaügyiben nem veszik fel képzésre, pedig ő neki erre joga van, meg hogy ő nem megy el közmunkára, mert ő azt csinál amit akar, aztán jön vissza sírva hogy vigyen-e sütit az ügyintézőnek, hogy puncsoljon.


Emlékeztetők:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2020. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%
"Nem nyugszom amig ide nem adjak" - no komment. Látszik, hogy hiába melegedtél 12 évet:(
2020. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha jelentkeztél volna akkor is csak ÍRÁSBELIZNI mehettél volna akkor is menni kellett volna akkor nem kapsz megajánlott jegyet ha fejreálsz.

Amúgy ha már végig tudtál menni a 12 évfolyamon miért nem tudod pont az érettségit megcsinálni?

Kicsit készülni kell rá odatenni magadat és hinni magadban nem pedig rinyálni, hogy adják ingyen.

2020. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tök igazad van. Követeld! Hangosan és felháborodva, hiszen tiéd az erkölcsi fölény. Menjél tüntetni! Zárasd le magadnak az Andrássy utat, amíg végigvonulsz, neked az is jár!

Te aztán mindenre jogosult vagy a világon, az egyenlő bánásmód miatt. Ne hagyd magad!

2020. ápr. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!