Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért akar minden iskola...

Miért akar minden iskola közösséget alakítani?

Figyelt kérdés

Néhánynak jobban megy mint a többinek, de egyáltalán miért?


Ez valami crowd-control módszer vagy csak unatkoznak?



2020. ápr. 26. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
közösségként jobban tudják irányítani a diákságot, elég egy-két "vezérre" rátelepedni, nem kell 500 egyéniséget egyenként legyürni
2020. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos énis erre gondoltam. Elég kommunista megoldás...
2020. ápr. 26. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
látszik, hogy te is valami iskolakerülő tróger vagy/voltál :DDD
2020. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Haha nagyon vicces vagy utolsó :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2020. ápr. 26. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy az iskolának valamennyire a nevelésben is része van, nem csak annyi az egész hogy leadja a tanár az anyagot és megyünk haza. Ahol meg semmi nevelés nincs, az is mutat egy bizonyos példát. Egyre kevesebb szociális életük van a fiataloknak, miért ne segíthetne az iskola programok szervezésével, közösségépítéssel? Van több 100 gyerek, akik már alapvetően ismerik egymást valamennyire, van helyszín a programokra és bizonyos infrastruktúra is. Még mindig igaz hogy nem kötelező részt venni ebben senkinek, de a lehetőség megteremtése szerintem egy pozitív dolog.
2020. ápr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!