Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu-n hogyan tudom...

Felvi.hu-n hogyan tudom beírni a 12. év végi jegyeimet?

Figyelt kérdés
Ugyebár februárban kellett jelentkezni, azonban olyankor még nem volt hivatalos információm, hogy az utolsó év végi jegyeim mik lesznek, így azokat a rublikákat üresen hagytam. Azonban most bizonyítványt megkapva gondoltam belépek és kitöltöm azt is hogy utolsó év végén miből hanyas lettem, de ezt a menüpontot már nem találtam. Már csak magát a dokumentumot (képet a bizonyítványról) tudom feltölteni. Arra tudok gondolni, hogy jelentkezéskor februárban már azt ki kellett volna tölteni (a hitelesítés előtt), de olyankor még honnan tudhattam volna milyen jegyeket fogok kapni?
2020. máj. 4. 15:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Mert volt ugye az a táblázat, hogy "Középiskolai eredmények", vagyis ilyen menüpont és ott volt egy táblázat, ami alapján az utolsó előtti év év végi jegyet illetve az utolsó év év végi jegyét kellett beírni.
2020. máj. 4. 16:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem kötelező senkinek kitöltenie, mindent a beküldött bizonyítványképből fognak számolni.
2020. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem. A képet beküldtem a bizonyítványról.

Köszönöm a választ!

2020. máj. 4. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!