Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira készülők! Sokan...

Orvosira készülők! Sokan halasztotok egy évet, és felvételiztek 2021-ben?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy sok orvosira jelentkező jövőre felvételizik, így még többet tud tanulni és jobb esélyekkel indul az “elsőre” érettségizőkhöz képest. Ez csak azért aggasztó, mert azok akik 2021-ben lesznek végzősök rosszabb esélyekkel indulnak, nem kizárt a túljelentekzés (hiába volt eddig is). Ti mit gondoltok?

2020. máj. 4. 21:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pécs♥️
2020. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mindenki pécsi akar lenni! 😌😉
2020. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nincs is Pécs! :D


<3

2020. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#11 Értem, jó választás:) Hozzám Pécs van a legközelebb, lehet oda adom be a jelentkezést
2020. máj. 5. 18:55
 15/18 anonim ***** válasza:
ITT van Pécs! :D
2020. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én voltam TM táborban akkor nőtt a szívemhez. Hozzám Pest van közelebb, de hát oda akkor se mennék ha lenne annyi pontom. Nem az egyetem miatt, egyszerűen írtózom a nagy városoktól.
2020. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem SOTE sosem volt opció, pont ezért. + Ott össze-vissza vannak a telephelyek. És a körülötte lévő túlhypeolást sem bírom. Annó be se jelöltem.
2020. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem butaság halasztani egy évet. Miért kéne visszalépni? Egyetemen most a vizsgákat megvariálták. Szóbelik és írásbelik is lesznek otthonról. Nem hallottam olyanról,aki ezek miatt visszalépett és inkább egy év halasztást választaná.

POTE ollé! Mert mindenkipécsiakarlenni❤

2020. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!