Ez mennyire számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ugye 8. Osztályban úgy van, hogy a félévi osztályzat számít és az év végi már nem.


De azt hallottam hogy ha én elmegyek jövőre egy gimnáziumban ,akkor belenéznek a jegyembe,és így kialakul egy "első benyomás"

Viszont nagyon lerontottam az év végi jegyeimet mert mondom úgy se számít..



A középiskolák belenézhetnek?

És mi van ha igen?

Tehetnek valamit?



2020. máj. 7. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól selytem akkor most felvételizel. Akkor már megvan, hogy hova vettek fel, szóval nem értem a kérdést. Most már nem számítanak a jegyeid, mert már megvan, hogy felvettek-e vagy nem.
2020. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm
2020. máj. 7. 09:14
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdező arra kíváncsi, hogy a gimnáziumi tanára látja-e majd a lerontott 8. osztályos bizonyítványát és ez alapján fogja-e megítélni a tanulót.


Nos megnyugtatlak, hogy senkit nem fog a gimidben érdekelni, hogy másik tanár, másik iskolában, másik tananyagból milyen jegyet adott hónapokkal ezelőtt. A gimis tanáraidat az fogja érdekelni, hogy ott annál a tanárnál, abból az anyagból, annak az iskolának a követelményrendszerét alapiul véve miként tudsz teljesíteni. És igen, az első 2-3 dolgozatod, felelésed, témazáród fogja meghatározni azt a profilt, amit kialakít rólad a tanárod. Ebből a profilból pedig nagyon nehéz lesz "felfelé" kitörni (bezzeg lefelé annál könnyebb :).

2020. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!