Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mérnökinformatikus szakra van...

Mérnökinformatikus szakra van értelme laptopot venni?

Figyelt kérdés
Nagyon közel lakom az egyetemekhez, ahová jelentkeztem (BME, ÓE), szóval nem lennék kollégista, illetve van asztali gépem. Lenne bármikor haszna vagy előnye, ha lenne egy laptopom az asztali gép mellé? A válaszokat köszönöm előre is.

2020. máj. 10. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hordozni akarod, akkor van értelme. Egyébként nincs.
2020. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Néha, de nem annyiszor hogy emiatt feltétlen kéne venni. A laptopot viszünk a suliba akármilyen fura is, nagyrészt a bullshit szakok jellemzője.
2020. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tervezed bevinni, akkor nem kell. Én sokat hordom magammal, mert szeretek bent tanulni az egyetemen pl. órák között is előfordul több óra szünet amit akkor hasznosan el tudok tölteni (pl. olvasni szoktam vagy beadandót írni), illetve valamikor órák után is bent szoktam maradni egy kicsit, mert ott jobban tudok koncentrálni mint a koliban. Valamint én adott esetben az óráimra is hordtam, mert kb. minden anyagot (olvasmányok, feladatlapok stb.) digitális formában kapunk meg és volt egy-két olyan óra, ahol a kiadott anyagokat használtuk. Valaki ragaszkodik a nyomtatáshoz, de ha lehetett, akkor én inkább gépet vittem (nem kell annyit nyomtatni és hurcolni a papírhalmokat), mert praktikusabb. Viszont pl. jegyzetelésre sosem használok gépet, nekem a hagyományos módon, kézzel írva sokkal jobban bevált.
2020. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:58


Woops, helyesbítek azon amit írtam, amikor azt írtam, hogy a laptopot beviszünk csak a bullshit szakok jellemzője. Úgyértem jegyzetelésre.


Egyéb esetben amit leírt a megjelölt hozzászóló hasznos dolog, de nem létszükséglet.

2020. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Sokat segítettetek.
2020. máj. 11. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!