Meg fogok bukni?

Figyelt kérdés
Neptun random felvett vizsgára annak ellenére, hogy nincs is meg az alapkövetelményem (nem írták be a hozzá tartozó gyak. jegyet még) és nem valószínű hogy meg tudom tanulni 4 nap alatt a féléves anyagot. Valszeg ki se töltöm a coospaces tesztet. Ilyenkor lehet javítani vagy mi lesz?

2020. máj. 16. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod lemondani a vizsgát? Előtte délig lehet ha jól tudom. Max megbuksz, attól még tudsz többször vizsgázni később.
2020. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom hogy normális esetben vizsgát megelőző nap délig le lehet mondani.


Első félévem után viszont nekem is volt egy olyan esetem hogy véletlen felvettem egy aláíráspótló vizsgát egy tárgyból(amiből már megvolt az aláírásom) és nem engedte leadni. Én írtam az egyetemünk Neptun-adminisztrátorának és pikk-pakk törölhetővé tette nekem. Onnantól le tudtam jelentkezni. Persze, ha ezt az utat választod minél hamarabb írj neki.

2020. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
neptunban nem jelzi hogy felvettem a vizsgát, a tanár se látja hogy felvettem, de a coospace láthatóvá tette nekem a vizsgakérdéssort, amit majd vizsga időpontjába lehet elindítanom
2020. máj. 17. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!