Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg fogok bukni matekból?

Meg fogok bukni matekból?

Figyelt kérdés

Sziasztok,én egy 7.-es fiú vagyok,és sajnos nagyon nem értem a matekot.Mindenból 3,4,5-ös vagyok,de a matek az nem megy..

Jelenleg az algebrát tanuljuk,és fogalmam sincs hogy mi a lényege. :(

Az átlagom matekból 1,17😭



2018. máj. 14. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg
2018. máj. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első variáció:Nem tudsz egy jó matekossal összeülni aki el tudja magyarázni neked? Ha megérted utána nagyon sokat gyakorolni kell. Második variáció: Keress a youtubon matek videókat. Sok van fenn ott is tök jól elmondják a tananyagokat úgy hogy megértsd. Harmadik variáció: www.matekmindenkinek.hu, Negyedik variáció: magán tanár hetente egyszer legalább. Ötödik variáció: Kérd meg a saját tanárod hogy adjon lehetőséget korrepetációra. Elég későn ébredtél sajna! Már félévkor kellett volna lépned valamit. De talán még most sem késő !! Senki máson nem múlik csak rajtad átmész e! Hajrá! Sok sikert!
2018. máj. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha írsz privit, akkor megpróbálom röviden elmagyarázni azt, amit nem értesz.
2018. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Hát... Először is nem értem, hogyan lehet ilyen rossz átlagot összehozni. Ha valaki tanul, ez szinte lehetetlen. Akkor is az, ha fogalmad nincs a dolgokról.


Van ilyen betegség egyébként, de kétlem hogy te ebben szenvednél...


A te betegségedet szerintem lustaságnak, nemtörődömségnek hívják, amit rinyálás követ.


Az átlagod egyértelmű bukás, bár hetedikben jó eséllyel csak áttol valahogy a tanár (persze ehhez mutatni is kéne neki valamit, mondjuk egy kis szorgalmat és odafigyelést).

2018. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nem tudod logikussan megjegyezni magold be aszabályt és alkalmazd azt.
2019. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!