Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemistaként megmerjem...

Egyetemistaként megmerjem kérdezni e-mailben a tanárnőt a vizsgajegyről?

Figyelt kérdés
Szóval én úgy emlékszem,hogy 84%-os lett, ami szerintem elvileg 4-es. Mivel 9-10 pont az már 4-es. És ebbe pont beleesnék, ha jól számoltam. Szóval megmerjem kérdezni, hogy hány százalékos lett, mert ő 3-ast írt be , pedíg én 4-es eredményre emlékszem a % alapján.

#egyetem, vizsga
2020. máj. 18. 18:25
 1/3 A kérdező kommentje:
12 pont volt a maximum.
2020. máj. 18. 18:26
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, azt megkérdezheted hány pontos lett.
2020. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan! Nekem egyszer azt írta be a tanár, hogy nem jelentem meg a vizsgán, miközben 5 lett. Írtam neki, javítva lett, és a tanár kb. 5x bocsánatot kért. Mindenki hibázhat, a tanárnő is. De az is lehet, hogy te emlékeztél rosszul. Egy udvarias email miatt senki sem fogja leharapni a fejedet.
2020. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!