Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beköptem azokat a hallgató/cso...

Beköptem azokat a hallgató/csoporttársaimat (facebook csoportban egyértelmű volt), akik az online zárthelyi dolgozatoknál csaltak, mégsincs lelkiismeret-furdalásom. Miért olyan nehéz megérteni, hogy nem csalni jelentkezünk az egyetemre?

Figyelt kérdés
Hányinger, hogy egyesek csalással akarnak jó jegyet szerezni, természetesen amíg én keményen tanultam, addig nem hagyhatom, hogy más learassa a babérokat kb ingyen.
2020. máj. 20. 23:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Megertelek es ez engem is nagyon duhit. De en bekopni nem tudnam azert oket. Hsnem ugy vagyok vele, hogy majd az elet elszamoltatja oket ezert. Es elobb-itobb meglesz a bojtje, majd zarovizsgan neznek mimt Rozi a moziban...

Sajnos ez a lehetoseg, hogy barmilyen jegyzetet nezhetnek, alaposan megadja a lehetoseget nekik. De total egyutterzek veled, az en igzsagerzetemet is piszkalja. En a napi rutinomon semmit nem valtoztattam. Sot. Kemenyen tanulok a jo jegyekert ugyanugy. Jegyzeteket keszitek es kokemeny tanulassal telik a napom.

2020. máj. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Én is megértelek, hiszen az átlagon ösztöndíj, kolihely is múlhat..

Beköpni mondjuk lehet nem köptem volna be őket.

2020. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonymousreview60 ***** válasza:
28%

Én is csaltam párszor annó. Be is vertem volna annak a pofáját, aki beköp, deazt mondom, hogy ezt nem jogosan tettem volna. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod!

Amúgy itt a lényeg: [link]

2020. máj. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Milyen ember vagy Te?

Majd igy fogsz te is segitseget kapni, emberileg nulla vagy.

2020. máj. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Jaj, persze, mert te nyilván soha az életben nem puskáztál egyszer sem...amúgy csak mondom, hogy amíg ilyen mindenlében kanál vagy, addig a kutya sem fog megbízni benned, te kis spicli ;)
2020. máj. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Ez a penzugy sztori?
2020. máj. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Undorító, amit csináltál. Nem csoda, hogy nincs lelkiismeret-furdalásod, hiszen nincs neked olyanod.
2020. máj. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%

Megértem, hogy mit érzel. Nem szép dolog a csalás, viszont ha látod inkább ne vegyél róla tudomást.


Én egy másik osztálytársamat nyomtam fel, hogy idén csalt érettséginél. Viszont a tanár még neki adott igazat, hogy összetartás stb. Sőt elősegítette, hogy csaljanak.


Szerintem jól tetted amit tettél, bár nem egy népszerű dolog. Lényeg, egy dolog nyugtasson, hogy te tisztességesen megcsináltad. Csak ezzel foglalkozz.


A csalásnál meg soha nem avval kell dobálozni,hogy soha nem tetted vagy tette. Hanem,hogy azért 18 évesen mar lehetne más mód az érvényesüléshez.

2020. máj. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Dante poklának legmélyebb bugyrában... Nem a csalók vannak...
2020. máj. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Ez amúgy a kvantitatív pénzügyek balhé, ugye?
2020. máj. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!