Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beköptem azokat a hallgató/cso...

Beköptem azokat a hallgató/csoporttársaimat (facebook csoportban egyértelmű volt), akik az online zárthelyi dolgozatoknál csaltak, mégsincs lelkiismeret-furdalásom. Miért olyan nehéz megérteni, hogy nem csalni jelentkezünk az egyetemre?

Figyelt kérdés
Hányinger, hogy egyesek csalással akarnak jó jegyet szerezni, természetesen amíg én keményen tanultam, addig nem hagyhatom, hogy más learassa a babérokat kb ingyen.
2020. máj. 20. 23:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát ne lepődj meg, ha segítségre lesz szükséged, akkor nem fogsz kapni.
2020. máj. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%
Megértem a fusztrációdat, de szerintem sem volt érdemes ezt csinálnod. Ha tényleg akarnak valamit csinálni ezzel akkor majd neked kell bizonyítani hogy ők mit csináltak és nem nekik azt hogy nem csaltak. Csak magadnak csináltál munkát. Amúgy szerintem a tanárok pontosan tudják hogy csalni fognak az emberek őszintén szerintem az a hülye aki ezt nem használja ki. Majd a szakmában kiderül hogy ki milyen képességű és meddig jut el.
2020. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

De, hagyhatnád, ha nem lennél ennyire irigy.

Értem én, hogy zavar, értem én, hogy nem érdemlik meg a jó jegyet, de ártottak neked ők valaha bármit?

Én nem tudok puskázni, a barátaim meg igen. És mégsem köpöm be, miért tenném, mit fáj az nekem?

Szerintem gyökérség, ne haragudj. Ez az én meglátásom, ha már így megkérdezted.

2020. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
97%
Valaki elmondja mirol van szó? 😄 Ez az a bce-s dolog?
2020. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem a BCE-ről van szó, vidéki egyetem...
2020. máj. 21. 11:15
 16/20 anonymousreview60 ***** válasza:
#14: Mesélj! Mi történt?
2020. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, mi ez a BCE-s dolog, mert ez nem a BCE..
2020. máj. 21. 12:19
 18/20 anonim ***** válasza:
Ott volt valami lebukos nemtudom milyen sztori. De bocsbocs nem akartam itt kavarni!!
2020. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
89%

Éretlen vagy még az egyetemhez. Ez nem egy verseny, itt mindenki a maga dolgával foglalkozik, mert tudja, hogy a saját jövője múlik rajta. Ha csalnak, akkor hadd csaljanak, majd a saját hibájukon tanulnak, mert pl. későbbi, ráépülő tárgynál visszaköszön a hiányzó tudás. Örülnél inkább, hogy neked sikerült felkészülnöd, minek foglalkozol más dolgával? A tanárok is tudják, hogy a diákok csalnak, de itt már felnőttek tanulnak, tehát mindenki maga döntse el, kockáztat-e, megéri-e neki ez.

Ne csodálkozz, ha kiderül a dolog, és senkitől nem kapsz segítséget a fennmaradó egyetemi éveid alatt. Ami jó nagy érvágás, mert kapcsolatok nélkül elég nehéz idők elé nézel.

2020. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Te vagy az Mark a debreceni egyetemrol?
2020. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!